Clement Lenglet odejdzie z Barcelony? Jest oferta!

Clement Lenglet

Zdjęcie: https://www.fifaultimateteam.it/

Clement Lenglet zgodził się na przenosiny do stolicy Anglii. Kluby osiągnęły pełne porozumienie.

Lenglet poważnie myśli o wyjeździe do Kataru na nadchodzące Mistrzostwa Świata wraz z reprezentacją Francji. Jednak żeby ten cel się spełnił, obrońca musi być w dobrej dyspozycji, do czego potrzeba regularnej gry. Wydaje się, że w Barcelonie nie będzie miał takiej możliwości, dlatego też zdecydowano się na inne rozwiązanie.

Po zawodnika zgłosiło się kilka klubów z Francji oraz Anglii. Ponadto były to drużyny, które biorą udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, co pomogło Francuzowi w podjęciu decyzji.

W ostatnich dniach trwały zaawansowane rozmowy na linii FC Barcelona – Tottenham, do którego 27-letni defensor ma trafić w ramach wypożyczenia. Według Sky Sport Italia obie strony doszły już do pełnego porozumienia.

Jak podaje źródło, w kontrakcie nie będzie zapisu o opcji wykupu piłkarza. Francuz będzie już czwartym wzmocnieniem Kogutów, tuż po tym jak do klubu dołączyli Perisić, Bissouma oraz Forster.

Lenglet w zeszłym sezonie wystąpił jedynie w 27 spotkaniach, w których nie zaskarbił sobie zaufania Xaviego. Stoper niedługo ma wyjechać do Londynu, aby przejść szczegółowe badania medyczne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.