Były reprezentant Polski komentuje mecz z Węgrami: “Występ Szczęsnego był katastrofalny”

Wojciech Szczęsny / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W pierwszym meczu reprezentacji Polski pod dowództwem Paulo Sousy zawiodło kilka elementów. O dziwo, jednym z gorzej prezentujących się zawodników był – w ostatnich latach pewniak w ekipie “Biało-Czerwonych” – Wojciech Szczęsny.

Podstawowy bramkarz Juventusu w meczu przeciwko narodowej drużynie Węgier nie pokazał się z najlepszej strony. Oprócz kilku niepewnych interwencji 30-letni golkiper źle ustawił się podczas kontrataku przeciwników w szóstej minucie spotkania, co ułatwiło Węgrom zdobycie pierwszej bramki. Na temat postawy zawodnika “Starej Damy” na antenie “Radio dla Ciebie” wypowiedział się były reprezentant Polski – Arkadiusz Onyszko.

 – Wojtek ma mega dobre mecze, ale zdarzają mu się też takie jak ten w czwartek. Fabiański jest z kolei bardzo solidny. Wojtek wie, że jego występ nie był porywający. To inteligentny chłopak i zdaje sobie z tego sprawę. Obserwuję go i muszę przyznać, że to trochę śmieszek. Robi sobie kawały z kolegami i niestety widać, że to przekłada się na boisko. Nie zawsze jest w stu procentach skoncentrowany. – mówił 47-letni były bramkarz.

Onyszko twierdzi, że problemem dla Szczęsnego była nieobecność Kamila Glika na boisku.

 – Nie możesz sadzać na ławce Glika. To ostoja drużyny. Jako bramkarz wiem, że wprowadzanie nowego zawodnika na środek obrony przeszkadza. Występ Szczęsnego był katastrofalny. – podsumował Arkadiusz Onyszko.

Mimo że Paulo Sousa mianował bramkarz Juventusu numerem jeden w reprezentacji Polski, to po występie w meczu z Węgrami, nie wiadomo, czy pozycja 30-latka nadal będzie taka pewna.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *