Bundesliga: Lars Stindl ratuje Borussię Moenchengladbach! Remis we Frankfurcie

Na inaugurację 12. kolejki Bundesligi Eintracht Frankfurt podejmował Borussię Moenchengladbach. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, mimo że do 89. minuty gospodarze prowadzili 3:1!

Stindl zaczął strzelanie już w pierwszej połowie meczu. Wykorzystał on okazję z rzutu wolnego, a Kevin Trapp nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję. Frankfurt nie złożył broni i jeszcze przed przerwą zdobyli trzy gole. Najpierw do wyrównania doprowadził Andre Silva z rzutu karnego, a dwie minuty później wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Następnie Portugalczyk asystował przy golu Aymena Barkoka.

W 81. minucie z boiska wyleciał David Abraham, ujrzał z rąk sędziego czerwoną kartkę. Borussia zdynamizowała swoje ataki, a Eintracht miał wielkie problemy z utrzymaniem gry. Niedługo później gola kontaktowego zdobył Lars Stindl wykorzystując grę w przewadze. Tuż przed końcowym gwizdkiem ustawił do dośrodkowania i strzałem głową wyrównał w tym meczu.