Skowronek: Zrobimy wszystko, aby wywalczyć punkty w przyszłym tygodniu

Newspix / JAKUB GRUCA / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Skowronek

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Białej Gwiazdy Artur Skowronek odniósł się do przebiegu spotkania, wyniku, a także jedenastki Vullneta Bashy. 

“Bardzo dobrze weszliśmy w tym mecz, bo byliśmy pozytywnie naładowani i zbudowani mentalnie, aby wreszcie się przełamać. Było to widoczne też wtedy, gdy straciliśmy bramkę, nie poddawaliśmy i poszliśmy po następną. Popełniliśmy jednak błędy w kluczowych momentach, sytuacja z zrzutem karnym zabiła ten mecz. Później nadzialiśmy się na kolejną okazję bramkową, która skończyła się golem. Mogę przeżyć porażkę, ale nie mogę pozwolić nikomu z nas na brak wiary i brak prób w kolejnych meczach. Taka myśl na pewno będzie nam towarzyszyła w najbliższym tygodniu, zrobimy wszystko, aby wywalczyć punkty w przyszłym tygodniu w Krakowie” – zaczął.

“Nie mam pretensji do nikogo, każdemu z osoba dziękuję za to, co chciał zrobić na boisku. Moi zawodnicy byli drużyną podobnie, jak tydzień temu. Każdy chce zapewnić Wiśle dobry wynik, Basha również. Był agresywny w odbiorach, ale zagrał dobry mecz, nie można na niego zrzucić porażki” – dodał.

Szkoleniowiec otrzymał również pytanie o zmiany Jakuba Błaszczykowskiego i Pawła Brożka, które w znacznym stopniu ważnymi ogniwami drużyny: “Nie mam pretensji do nikogo, każdemu z osoba dziękuję za to, co chciał zrobić na boisku. Moi zawodnicy byli drużyną podobnie, jak tydzień temu. Każdy chce zapewnić Wiśle dobry wynik, Basha również. Był agresywny w odbiorach, ale zagrał dobry mecz, nie można na niego zrzucić porażki” – zakończył. 

Źródło: www.wisła.kraków.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *