Brazylia – Kostaryka transmisja, gdzie oglądać? (Copa America 2024)

CONMEBOL / Oficjalna grafika Copa America

Przed nami spotkanie pomiędzy reprezentacjami Brazylii i Kostaryki na stadionie SoFi w Inglewood, Kalifornia, które odbędzie się w nocy w poniedziałku na wtorek (25.06) o godzinie 3:00. Jest to mecz otwierający pierwszą kolejkę fazy grupowej Copa America 2024. Niniejszy artykuł przedstawia szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję na żywo zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatne.

Gdzie oglądać mecz Brazylia – Kostaryka (Copa America 2024)?

Rywalizację Brazylii z Kostaryką kibice mogą śledzić na wielu platformach. Transmisję online oferują płatne serwisy Viaplay, a bezpłatne opcje to STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV.

Brazylia – Kostaryka transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby skorzystać z tych opcji, należy założyć konto, dokonać depozytu oraz postawić zakład. Serwisy te kuszą nowych użytkowników atrakcyjnymi pakietami startowymi, które umożliwiają bezpłatne oglądanie.

  • STS TV » transmisja bez opłat i bonus na start do 760 złotych;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i bonus powitalny do 2020 złotych.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo i zakład bez ryzyka do 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie.

Brazylia – Kostaryka transmisja online w Viaplay

Aby obejrzeć transmisję z meczu na żywo należy zarejestrować konto na platformie streamingowej Viaplay i opłacić subskrypcję. W Viaplay pakiet “Total” jest dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej lub za 55 zł na miesiąc przy subskrypcji miesięcznej. Transmisję można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia dzielenie się kontem.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.