Brazylia – Kolumbia transmisja, gdzie oglądać? (Copa America 2024)

CONMEBOL / Oficjalna grafika Copa America

Przed nami mecz pomiędzy Brazylią a Kolumbią w ramach 3. kolejki fazy grupowej Copa America 2024. Spotkanie odbędzie się w nocy z wtorku (2.07) na środę (3.07) o godzinie 3:00 na Levi’s Stadium w Santa Clara. W artykule przedstawiono szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online, a także informacji o dostępnych darmowych transmisjach.

Gdzie oglądać mecz Brazylia – Kolumbia (Copa America 2024)?

Mecz pomiędzy Brazylią i Kolumbią będzie transmitowany zarówno na płatnej platformie Viaplay, jak i bezpłatnie na serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV.

Brazylia – Kolumbia transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, należy zarejestrować konto, dokonać wpłaty środków pieniężnych na konto gracza i postawić dowolny zakład. Każda z wymienionych firm oferuje pakiety powitalne na start dla nowych klientów. Załóż już teraz konto w jednej z wymienionych firm i oglądaj mecz za darmo – szczegóły poniżej:

  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz aż 2020 złotych na start.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo, gra bez podatku i zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Brazylia – Kolumbia transmisja online w Viaplay

Aby śledzić transmisję z meczu na żywo należy zarejestrować konto na platformie streamingowej Viaplay i opłacić subskrypcję. W serwisie Viaplay pakiet “Total” oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w miesięcznej subskrypcji. Transmisje live w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) i urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield). W Viaplay można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, co umożliwia dzielenie się kontem z drugą osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.