Brak Fatiego problemem dla Barcelony. Koeman musi szukać alternatyw

Ansu Fati

fcbarcelona.com

Ansu Fati w tym sezonie był jedną z wyróżniających postaci się w Barcelonie. Młody skrzydłowy doznał jednak kontuzji i został wykluczony z akcji na kilka miesięcy.

Kontuzja łąkotki w lewym kolanie oznacza, że Fatiego nie zobaczymy nawet przez pięć miesięcy. W optymistycznych scenariuszach pauzować będzie kilka tygodni. Mundo Deportivo zwraca uwagę, że w takich sytuacjach hiszpańskie kluby zazwyczaj miały możliwość sprowadzenia kogoś awaryjnie w ramach transferu. Gazeta przypomina przypadek Martina Braithwaite’a, gdy Barcelona miała problemy z atakiem. Przepis ten został jednak zlikwidowany we wrześniu. To oznacza, że do stycznia Ronald Koeman będzie musiał wybierać z zawodników, którzy obecnie są w kadrze.

Wydaje się, że największymi faworytami do gry na lewej stronie są Philippe Coutinho i Pedri. Warto też pamiętać, że na tej pozycji mogą grać Ousmane Dembele i Francisco Trincao. Choć obydwaj nominalnie grają na prawym skrzydle. W obwodzie jest jeszcze młody Amerykanin – Konrad de la Fuente.

Fati w poniedziałek przejdzie operację. Po niej będzie wiadomo dokładnie na jak długo będzie wykluczony z gry.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *