W ostatnim spotkaniu 10 kolejki angielskiej Barclays Premier League, Liverpool zremisował przed własną publicznością z Southampton 1:1.

Pierwsza połowa była bezbramkowa, jednak w drugiej już doczekaliśmy się goli. W 77 minucie pięknym strzałem głową futbolówkę do siatki wpakował Christian Benteke, jednak niespełna dziesięć minut później był już remis za sprawą Sadio Mane. Strzelec gola dla “Świętych” już w doliczonym czasie gry otrzymał dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko. Ostatecznie Liverpool zremisował z Southampton 1:1. Dla “The Reds” był to już siódmy remis w ostatnich dziewięciu spotkaniach. Warto również dodać, że był to pierwszy mecz pod wodzą trenera Jurgena Klopp w Premier League na Anfield.

Liverpool – Southampton (1:1) – 25.10.2015 (17:15)
Gol 77′ C.Benteke (1:0)
Gol 86′ S.Mane (1:1)