Bonus Superbet na Eurobasket. Kurs 150.00 na wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Francją

Polska

Zdjęcie: Eurobasket/twitter

Reprezentacja Polski koszykarzy w piątek zmierzy się w Berlinie (godz. 17.15) z wicemistrzem olimpijskim Francją – stawką rywalizacji jest finał 41. mistrzostw Europy.

W ćwierćfinale biało-czerwoni pokonali w Berlinie Słowenię, obrońcę tytułu 90:87, sprawiając największą sensację Eurobasketu. To pierwszy, od 1971 roku, awans Polaków do najlepszej czwórki. Teraz mają szansę walczyć o najwyższe miejsca.

Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską

Bonus Superbet na Bayern – Barcelona. Kurs 150 na gola lub asystę Lewego –  Jak skorzystać z promocji?

1. Załóż konto na Superbet

2. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.

3. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty na zwycięstwo Polski w meczu z Francją.

4. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Polski z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN (typ zakładu: 1 – gospodarz wygra) Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na zwycięstwo Polski po kursie z oferty (np. 4.60) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 300 PLN.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

· Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN

· Kurs na zwycięstwo Polski = 4.60

· Bonus = 300 PLN

· Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 4.60 = 8.10 PLN

· Łączna wygrana = 308.10 PLN

5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.

6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.

8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.

10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Francją”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Francją” nie zostaną aktywowane.

11. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Francją” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

» Odbierz bonus 3754 PLN i typuj na Superbet.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.