Bonus Superbet: Kurs 100.00 za zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League

Premier League

Zdjęcie: Pixabay

W najbliższy piątek wystartuje sezon angielskiej Premier League 2022/2023.

Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz obstawić dowolnego zwycięzcę meczu 1. kolejki po najwyższym kursie 100.00.

Bonus Superbet Liga Mistrzów. Kurs 100.00 za zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League: Jak skorzystać z promocji?

 1. Załóż konto na Superbet

 2. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.

 3. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League sezonu 2022/23 (typ zakładu 1 – wygrana gospodarzy lub typ zakładu 2 – wygrana gości). Bonus to 200 PLN za poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League sezonu 2022/23 z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.

  Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League (np. Liverpool wygra w meczu z Fulham – 1.33) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN.

  Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

  · Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN

  · Kurs na zwycięstwo Liverpoolu (typ zakładu 2 – wygrana gości) = 1.33

  · Bonus = 200 PLN

  · Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.33 = 2.34 PLN

  · Łączna wygrana = 202.34 PLN

 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN przy czym w przypadku wyższej stawki, stawka która zostanie zaliczona na poczet promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „„Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League” nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Premier League” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

» Odbierz bonus 1500 PLN i typuj na Superbet.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.