Bonus Superbet: Kurs 100 na zwycięzcę dowolnego meczu Ligi Mistrzów

Superbet

superbet.pl

Runda grupowa Champions League wchodzi w decydującą fazę.

Czwarta kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów to już nie przelewki. Niektóre drużyny są już niemal pewne awansu, inne grają tylko o honor, a jeszcze inne, tak jak Barcelona i Milan, muszą powalczyć o swój byt w tych elitarnych rozgrywkach.

Z tej okazji firma bukmacherska Superbet przygotowała specjalną ofertę dla swoich graczy, dzięki której oprócz bonusu na start o wartości 3754 złotych, można dostać także dodatkowy bonus 200 złotych

Jak otrzymać bonus?

Zarejestruj się w Superbet, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na zwycięzcę dowolnego meczu w ramach 4. kolejki Ligi Mistrzów, stawiając minimalnie 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 200 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN.

Przykład pierwszy: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na zwycięstwo Barcelony z Interem Mediolan po kursie z oferty (np. 2.00) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN.

Jak zostanie naliczony bonus?

Wysokość przysługującego wówczas bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

  • Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN
  • Kurs na wygraną Barcelony = 2.00
  • Bonus = 200 PLN
  • Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 2.00 = 3.52 PLN
  • Łączna wygrana = 203.52 PLN

Zasady promocji

  • Bonus w tej promocji to 200 PLN za poprawny typ na zwycięzcę dowolnego meczu w ramach 4. kolejki Ligi Mistrzów (typ zakładu: 1 – gospodarze wygrają lub 2 – goście wygrają) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
  • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 9.10.2022 roku do dnia 12.10.2022 roku.
  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę dowolnego meczu w ramach 4. kolejki Ligi Mistrzów (mecz odbędą się w dniach 11-12.09.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe.
  • Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus. Bonus zostanie przelany na konto gracza do 72 godzin.

Pełny regulamin znajdziesz pod TYM linkiem

» Odbierz bonus 3754 PLN i typuj na Superbet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.