Bonucci: Były rozmowy z Zenitem, ale wygrała moja duma i postanowiłem zostać

juventus.com

Leonardo Bonucci w rozmowie z Amazon Prime odniósł się do tego, że mógł kiedyś trafić do Zenitu. Przyznał, że transfer nie doszedł do skutku tylko dlatego, bo chciał zostać w Juventusie. W wywiadzie nie zabrakło również pytania o odejście Cristiano Ronaldo.

Wywiad rozpoczął się od pytania o Cristiano Ronaldo. Bonucci udzielił krótkiego komentarza na ten temat.

Cristiano dokonał wyboru, który musimy uszanować. W zeszłym roku był centralną postacią zespołu, w tym roku musimy na nowo odkryć ducha Juve, jaki panował tu przed jego przybyciem – skomentował odejście Portugalczyka.

Włoski obrońca mógł trafić do Zenitu dziesięć lat temu, lecz do transferu nie doszło, ponieważ piłkarz nie był zainteresowany odejściem z Juventusu.

Tak, mogłem wtedy grać dla Zenitu. Conte powiedział mi, że jestem ostatni w hierarchii obrońców i mogę szukać innego klubu. Rozmawialiśmy z Zenitem, ale wygrała moja duma i postanowiłem zostać.

– Z dwóch finałów Ligi Mistrzów, zagrałbym jeszcze raz ten w Cardiff. Przeciwko Barcelonie nie mieliśmy nic do stracenia, mierzyliśmy się z drużyną Marsjan. Z Realem, po doskonałej pierwszej połowie, w drugiej osłabliśmy. Mam nadzieję, że w ostatnich latach mojej kariery będę miał okazję zagrać jeszcze trzeci finał.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.