Bogdan Zając nie poprowadzi Jagiellonii w nadchodzącym meczu ligowym

jagiellonia.pl

Informujemy, że z powodów zdrowotnych w najbliższym czasie trener Bogdan Zając nie będzie mógł prowadzić zespołu Jagiellonii Białystok. Obowiązki pierwszego szkoleniowca na czas absencji trenera Zająca przejmie asystent w sztabie pierwszego zespołu, trener Rafał Grzyb – poinformował klub. 

Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa absencja trenera Bogdana Zająca. W najbliższym meczu ligowym z Piastem Gliwice (27.02, 17:30) zespół ma poprowadzić Rafał Grzyb, który jest członkiem sztabu szkoleniowego Jagiellonii Białystok od 14 stycznia 2019 roku.

Niestety, zarówno trener, jak i kilku zawodników nie będzie mogło wziąć udziału w najbliższym spotkaniu ze względów zdrowotnych. W tej wyjątkowej sytuacji to ja mam zastąpić pierwszego trenera na tym stanowisku. Liczę na to, że ta zmiana nie będzie miała żadnego wpływu, jeżeli chodzi o podejście chłopaków do następnego meczu – powiedział trener Grzyb.

Klub poinformował również, że kłopoty ze zdrowiem ma kilku zawodników pierwszej drużyny. Ich dane personalne nie zostały ujawnione.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *