
„Naprawdę ma problemy” – Nowe informacje o Skorupskim
Są nowe wieści na temat absencji Łukasza Skorupskiego.
Bramkarz Bolonii miał pojawić się na aktualnym zgrupowaniu reprezentacji Polski. 32-latek został powołany przez Fernando Santosa, ale ostatecznie nie przyleciał do Warszawy.
Pojawiły się sugestie, iż "problemy zdrowotne" to jedynie wymówka, by uniknąć konfrontacji z Robertem Lewandowskim. Jak wiadomo - w sobotę opublikowano wywiad z "Lewym", w którym zarzucił Skorupskiemu kłamstwa na temat afery premierowej.
Chodzi o wywiad, który z kolei w marcu Skorupski udzielił Łukaszowi Olkiewiczowi. Ten zdementował niektóre spekulacje.
- Pisaliśmy i wymienialiśmy uwagi. Łukasz Skorupski ma problemy z kostką od dawna. Od kilku dni gra z zawiniętą kostką. Wydaje mi się, że zbiegło się jedno i drugie. Wykorzystał ten czas, żeby się podkurować. Pewnie pierwsze dwa-trzy dni nie mógłby trenować na kadrze. Gdyby zacisnął zęby, to jest moja teoria, pewnie by przyjechał - powiedział Olkowicz w programie "Odliczanie do Euro" w TVP Sport.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10