Bayern Monachium znalazł następca Manuela Neuera?

schalke04.de

Jak podaje niemiecki dziennik “Bild”, Bayern Monachium postara się w letnim oknie transferowym pozyskać Alexandra Nubela z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Bluzę z numerem jeden w zespole mistrza Niemiec od 2011 roku dzierży Manuel Neuer, uznawany przez wielu najlepszym golkiperem na świecie. Niestety ostatnie lata przyniosły obniżkę formy, a związek to ma z licznymi problemami zdrowotnymi. Władze Bayernu Monachium zatem rozglądają się za następcą wychowanka Schalke 04 Gelsenkirchen. I właśnie wzrok przedstawicieli znowu skierowany jest na klub z Zagłębia Ruhry. Alexander Nubel będzie łakomym kaskiem na rynku transferowym, bowiem jego umowa z “Die Königsblauen” wygasa z końcem czerwca przyszłego roku.

Niemieccy dziennikarze podkreślają, iż 23-letni Alexander Nubel znajduje się już w “bawarskiej formie”. 17-krotny młodzieżowy reprezentant Niemiec do Schalke 04 przybył w 2015 roku z Paderborn za milion euro. Młody Niemiec w połowie poprzedniego sezonu wywalczył miejsce w jedenastce i wielokrotnie popisywał się genialnymi interwencjami. W całych rozgrywkach pięć meczów zakończył z czystym kontem. Rozmowy pomiędzy klubem rozpoczęły się wiele miesięcy temu, ale żadna ze stron nie deklaruje dłuższego pobytu w klubie z Westfalii.

źródło: bild.de / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi