Argentyna zagra w Lidze Narodów? UEFA zaprzecza

UEFA skomentowała plotki dotyczące zaproszenia Argentyny do Ligi Narodów.

MARCA

W internecie pojawiła się informacja o zaproszeniu Argentyny do udziału w Lidze Narodów. Byłaby to świetna gratka dla kibiców, jednak UEFA szybko zdementowała te plotki.

Wszystko zaczęło się od informacji podanej przez telewizję Fox Sports “Reprezentacja Argentyny dostała zaproszenie do udziału w Lidze Narodów UEFA” – napisali. Kibice “Albicelestes” czytając to ucieszyli się, ponieważ po zakończonym turnieju Copa America czują wielki niedosyt. Argentyna zajęła tam 3. miejsce, a podczas całych zawodów odbyło się wiele kontrowersji. Największa gwiazda zespołu Leo Messi, stwierdził, że cały turniej ustawiony był pod Brazylię.

– Nie chciałem być częścią tej wielkiej korupcji, dlatego zrezygnowałem z udziału z końcowej ceremonii. Prawda jest taka, że powinniśmy grać w wielkim finale. Niestety nie pozwolono nam na to. Korupcja i sędziowie niszczą piłkę nożną na naszym terenie. Wszystko jest ustawione pod Brazylię – tłumaczył zawodnik Barcelony.

Całe zajście związane z zaproszeniem Argentyny do Ligi Narodów skomentowała UEFA.

“Nie ma żadnej prawdy w sugestii, jakoby Argentyna została zaproszona do udziału w rozgrywkach UEFA albo miała zostać członkiem UEFA. Europejska Unia Piłkarska nigdy nie wchodziła w dyskusję na ten temat i nigdy tego nie zrobi” –  mogliśmy przeczytać w oświadczeniu UEFA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi