Argentyna – Chile transmisja, gdzie oglądać? (Copa America 2024)

CONMEBOL / Oficjalna grafika Copa America

Z wtorku (25.06) na środę (26.06) o godzinie 03:00 na stadionie Meadowlands w East Rutherford odbędzie się spotkanie Argentyny z Chile. Jest to mecz drugiej kolejki fazy grupowej Copa America 2024. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie możliwe jest śledzenie transmisji telewizyjnej oraz online, w tym również dostępnych opcji bezpłatnych.

Gdzie oglądać mecz Argentyna – Chile (Copa America 2024)?

Spotkanie Argentyna – Chile można oglądać na żywo na kilku platformach. Transmisja online będzie dostępna na płatnym serwisie Viaplay, a bezpłatne opcje to STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV. Każdy z tych serwisów oferuje możliwość oglądania meczu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Argentyna – Chile transmisja za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby skorzystać z tej opcji, wymagana jest rejestracja konta, wpłata środków oraz postawienie zakładu. Serwisy te oferują atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, co umożliwia korzystanie z usług bez dodatkowych opłat.

  • STS TV » transmisja bez opłat i bonus powitalny do 760 złotych na start;
  • LVBET TV » oglądaj mecz za darmo i zgarnij do 2020 złotych na powitanie.
  • BETCLIC TV » transmisja za darmo, bonus bez podatku oraz zakład bez ryzyka na 50 złotych.

Serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Mecz można oglądać na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych, co daje możliwość śledzenia rozgrywki w dowolnym miejscu i czasie.

Argentyna – Chile transmisja online w Viaplay

Dla zainteresowanych oglądaniem meczu na żywo w serwisie Viaplay, wymagane jest założenie konta i wykupienie subskrypcji. Pakiet “Total” oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy rocznej umowie lub w cenie 55 zł przy subskrypcji miesięcznej. Transmisję można śledzić na wielu urządzeniach, co pozwala na korzystanie z konta wspólnie z inną osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja i środki na koncie gracza) Oglądaj w Betclic TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w LVBET TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.