Amerykański inwestor chce uratować Derby County

Derby County

Zdjęcie: Guardian

Może przyjść ratunek dla klubu Krystiana Bielika i Kamila Jóźwiaka.

Derby County od kilku miesięcy mają trudną sytuację. W poprzednim sezonie z trudem uniknęli spadku z Championship. Aktualną kampanię zaczęli od 12 odjętych punktów. To sprawia, że mimo niezłych wyników, “The Rams” są na ostatniej pozycji w tabeli i nadal tracą do bezpiecznej strefy.

W międzyczasie klub musi spłacać spore długi, w tym pensje dla sztabu i piłkarzy. W wyjściu na prostą ma pomóc amerykański inwestor. Założyciel i właściciel globalnej firmy – Slync.io, 34-letni Chris Kirchner wystosował list do kibiców klubu, w którym zadeklarował chęć przejęcia Derby County.

Klub przechodzi obecnie przez naprawdę trudne chwile, ale kibice i wszystkie powiązane z nim osoby pozostały lojalne w stawianiu fundamentów pod odbudowę. Chcę być tego częścią i wspierać te starania. Jako przedsiębiorca zawsze angażuję się w budowę silnej firmy. Chcę wykorzystać to doświadczenie w niesieniu pomocy temu dumnemu, historycznemu klubowi. Zdaję sobie sprawę, że to wyzwanie nie będzie łatwe, ale chcę się go podjąć, wierząc, że osiągniemy sukces, jeśli będziemy pracować wspólnie – czytamy w liście opublikowanym przez PA news agency.

Źródło: Sky Sports


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.