Aleksandar Vuković po Cracovii: Jestem gotowy na pracę w innym miejscu

Vuković

Aleksandar Vukovic (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell


– Kończymy niemiły sezon miłym akcentem. Zwyciężyliśmy okazale i w zasłużony sposób – powiedział Aleksandar Vuković.

Legia Warszawa kończy najtrudniejszy sezon w ekstraklasie w historii. Siedemnaście porażek, widmo spadku i dziesiąta lokata są konsekwencją złego zarządzania przy Łazienkowskiej. W sobotę ograli zdecydowanie Cracovię (3:0).

Można być złym i niezadowolonym. Rozwiązaniem jest praca nad tym, żeby była lepiej. Ja zapracowałem na to z grupą ludzi, którzy dzisiaj pojawili się na boisku. Jestem im za to wdzięczny. Było dużo niesprzyjających okoliczności. To nie było łatwe. Szanuje piłkarzy, bo wyciągnęli klub z takiego kryzysu – stwierdził serbski szkoleniowiec.

Jacek Zieliński zapowiedział na poniedziałek konferencję, na której zostanie zaprezentowany nowy trener. Wszystko wskazuje na Kostę Runjaicia, który przez cztery lata potwierdził umiejętności w Pogoni Szczecin.

Moje plany? Cieszę się, że następuje moment tzw. odcięcia od pępowiny. Odchodzę z klubu, który mnie wypromował i dał mi szanse. Jestem za to bardzo wdzięczny. Jestem gotowy na pracę w innym miejscu. Mam nadzieję, że sobie poradzę – przyznał Vuković.

Kończymy niemiły sezon miłym akcentem. Zwyciężyliśmy okazale i w zasłużony sposób. Momentami jednak mieliśmy trochę szczęścia, którego nie mieliśmy we wcześniejszych rywalizacjach. Najważniejsze jest to, że dziś wygrywamy. Na sam koniec daliśmy wszystkim trochę optymizmu. Kolejny sezon będzie na pewno dla całego klubu zupełnie inny niż ten – dodał.

źródło: legia.com, materiały prasowe,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.