Aleksandar Vuković może wrócić na ławkę trenerską

Aleksandar Vuković

Legia Warszawa - feta mistrzowska 2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Dobrze znany polskim kibicom Aleksandar Vuković ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej – informuje Adam Godlewski z “Sportowe24”. Serba rozważa dwa kierunki pracy.  

Aleksandar Vuković od września 2020 roku pozostaje bez pracy po tym, jak przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Legii Warszawa. Serb poprowadził stołeczny klub w 70 spotkaniach, z których 37 wygrał, 14 zremisował i 18 przegrał. Za największy sukces trenerski 42-latka można uznać zdobyte mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020.

Vuković również pełnił funkcję asystenta u Pachety w Koronie Kielce oraz Stanisława Czerczesowa, Besnika Hasiego, Jacka Magiery, Romeo Jozaka, Dean Klafuricia i Ricardo Sá Pinto w Legii Warszawa.

Od tego momentu Serb nie zdecydował się przystać na żadną otrzymaną propozycję. Niedługo jednak jego sytuacja zawodowa może ulec zmianie. Jak ustalił Adam Godlewski z “Sportowe24”, Serbowi zależy na objęciu klubu z Polski lub Węgier.

Doświadczony dziennikarz poinformował także, że Vuković dostawał oferty pracy z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej i  Bośni i Hercegowiny.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.