Aleksandar Vuković: Mecz ze Spartakiem pokazał, że widać potencjał
Aleksandar Vuković w magazynie sportowym RDC mówił o wczorajszej porażce Legii Warszawa w meczu ze Spartakiem Moskwa.
Niestety we wczorajszym meczu przy Łazienkowskiej 3 Legia poniosła porażkę z moskiewskim zespołem i zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie Ligi Europy. Spotkanie podsumował Aleksandar Vuković.
– Trudno spojrzeć na Legię i ocenić po jednym meczu, bo każdy ma w głowie ogólny obraz. Uważam jednak, że należał jej się co najmniej remis. Legia była zespołem dominującym, ale długo mającym problem ze stworzeniem klarownych sytuacji - powiedział "Vuko".
– Mecz ze Spartakiem pokazał, że widać potencjał. Nie jest tak, że tam nie ma niczego i wszystko jest do zaorania. Ci, którzy są w środku, muszą znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego ten potencjał nie jest wykorzystywany. Coś stoi na drodze, by tak było - dodał.
-

AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08




































