Albania – Hiszpania (24.06) – transmisja. Gdzie oglądać?

Yamal

rfef.es

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy reprezentacjami Albanii i Hiszpanii. Mecz ten, rozgrywany na stadionie Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie, stanowi część 3. kolejki fazy grupowej Euro 2024. Komentowanie tego spotkania to zadanie dla Macieja Iwańskiego oraz Radosława Gilewicza. Niniejszy artykuł zawiera pełne informacje, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także czy możliwe jest oglądanie meczu za darmo.

Albania – Hiszpania gdzie oglądać?

Spotkanie Albania – Hiszpania można śledzić na żywo w telewizji na antenie TVP Sport, a także korzystając z transmisji online na płatnej platformie Canal+online oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Albania – Hiszpania transmisja za darmo w TVP

Mecz Albania – Hiszpania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także korzystając z aplikacji TVP Sport. Strona umożliwia uruchomienie streamu na komputerze, natomiast aplikacja jest dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety (Android, iOS) oraz do Smart TV i innych urządzeń (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Albania – Hiszpania transmisja online w Canal+online

Dostęp do transmisji z meczu Albania – Hiszpania na platformie Canal+online wymaga subskrypcji pakietu “Canal+”, który jest oferowany w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet ten obejmuje dostęp do stacji TVP Sport, TVP 1 i TVP 2, na których transmitowane są wszystkie mecze Euro 2024. Z platformy Canal+online można korzystać zarówno przez stronę internetową na komputerze, jak i za pomocą aplikacji na różnorodne urządzenia mobilne i stacjonarne (iOS, Android; Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Możliwe jest również jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co pozwala na wspólne korzystanie z konta z inną osobą.

» Oglądaj Euro 2024 w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.