Adrien Rabiot komentuje incydent z udziałem jego matki na EURO: Nic się nie wydarzyło!

Adrien Rabiot

Zdjęcie: https://www.juventus.com/it/


Adrien Rabiot w wywiadzie dla Téléfoot opowiedział o incydencie z udziałem jego matki i rodziny Kyliana Mbappe oraz Paula Pogby. 

Podczas EURO 2020 reprezentacja Francji odpadła z turnieju już w 1/8 finału. “Trójkolorowi” w rzutach karnych polegli Szwajcarom. Decydującego karnego nie strzelił wówczas Kylian Mbappe i to wtedy na trybunach doszło do sprzeczki pomiędzy matką Adriena Rabiota a rodzinami Mbappe i Paula Pogby. Veronique Rabiot miała nazwać napastnika PSG “aroganckim”.

Pomocnik Juventusu w niedawnym wywiadzie dla “Téléfoot” postanowił odnieść się do tychże wydarzeń z feralnego czerwcowego wieczoru.

– Na trybunach nie działo się zupełnie nic. To było trochę zaskakujące usłyszeć to wszystko. Rozmawiałem z nią i wierzę jej. Kiedy mówi mi, że nic się nie stało, to jest to prawda. Na nagraniu widać było pewne rozdrażnienie, to zawsze może się zdarzyć, ale kto wie, co zostało powiedziane?

– Nie rozmawiałem o tym z Mbappé czy Pogbą, nie było nic z ich strony, ani z mojej, więc nie było potrzeby, by o tym mówić.

źródło: Téléfoot


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.