18-latek bohaterem Manchesteru United! Video

Manchester United ze sporymi problemami pokonał Sunderland w meczu 7. kolejki Premier League. “Czerwone Diabły” do przerwy przegrywały 1:0 z ostatnią drużyną tabeli, by ostatecznie wywieźć trzy punkty po dwóch bramkach Belga Adnan’a Januzaj’a

Bohaterem podopiecznych Davida Moyesa okazał się młodziutki Adnan Januzaj, który w ciągu sześciu minut dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Belg najpierw wykorzystał podanie Patrice’a Evry, a następnie po akcji Naniego piłka ponownie trafiła do 18-latka, który dał swojej drużynie prowadzeni.

Manchester United dzięki dzisiejszemu kompletowi punktów z dorobkiem 10 punktów plasuje się w środku tabeli Premier League.