Zaledwie remis Bayernu!

Logo

W ostatnim sobotnim meczu 8. kolejki niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium tylko zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Bayerem Leverkusen 1:1 (1:1), ale pozostaje liderem najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech!

Na zwycięstwo w tym meczu zdecydowanie zasługiwali goście, którzy prezentowali się dużo lepiej od swoich rywali. Od pierwszych minut Bayern próbował narzucił własny styl gry i prowadzić grę. Po pół godzinie gry przyniosło to efekt i po bramce Kroos’a Bayern wyszedł na prowadzenie. Jednak ich radość trwała zaledwie dwie minuty, ponieważ Leverkusen doprowadził do wyrównania.
Przy golu dla gospodarzy swój udział miał Boenisch, po którego strzale Neuer interweniował wybijając piłkę wprost pod nogi Sidney Sam’a, który zdobył wyrównującą bramkę

Bayer Leverkusen – Bayern Monachium 1:1 (1:1)