1. Bundesliga: Kompromitacja Borussii Dortmund z Werderem Brema, Jakub Kamiński w składzie Wilków

vfl-wolfsburg.de

Jakub Kamiński wyszedł w podstawowym składzie Vfl Wolfsburg i spędził na murawie 76. minut przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen (0:0). Na ławce gości mecz przesiedział Marcin Kamiński. Borussia Dortmund długo prowadziła z Werderem Brema, lecz w ostatnich minutach goście podkręcili tempo i rozbili na Signal Iduna Park gospodarzy (3:2). Rafał Gikiewicz nie uchronił Augsburgu przed porażką z FSV Mainz (1:2). Z kolei Bayer Leverkusen wyraźnie uległ z TSG 1899 Hoffenheim (0:3). Do czołówki tabeli 1. Bundesligi dołączył SC Freiburg, który ograł na wyjeździe VfB Stuttgart.

Vfl Wolfsburg – Schalke 04 Gelsenkirchen 0:0 (0:0)

Bayer Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim 0:3 (0:2)