PKO Ekstraklasa: Remis Śląska Wrocław z Pasami

Piłkarze Cracovii zremisowali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław (1:1). Obie bramki padły w pierwszej połowie.

Pasy po trzech kolejnych zwycięstwach wpadł w dołek i ponieśli dwie porażki. – Nie wiem, czy Cracovia jest w świetnej formie. To dopiero początek sezonu i każdy zespół jeszcze się dociera. Cracovia na pewno będzie rywalem niewygodnym – ma swoje atuty, ale też słabości – zauważa Ivan Djurdjević.

– Miło będzie spotkać się z trenerem Zielińskim, który prowadził mnie jako zawodnika gdy zdobywaliśmy mistrzostwo Polski z Lechem. To jest piękno piłki nożnej – niesie duży bagaż emocji i ciekawych spotkań w różnych momentach i na różnych drogach – dodał Serb, który wspomniał wspólną pracę w Lechu Poznań.

W piętnastej minucie Patryk Makuch idealnie przymierzył i trafił do siatki wrocławian. Jeszcze w pierwszej odsłonie z urazem lewej nogi na noszach zniesiony został Kamil Pestka i po reakcji piłkarza wygląda na kilkutygodniową pauzę. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Victor Garcia dośrodkował z lewej strony, a Adrian Łyszczarz doskonale przyłożył z woleja i piłkę z siatki wyciągał Karol Niemczycki. W drugiej połowie nie padły bramki i remis należy w pełni uznać za sprawiedliwy rezultat we Wrocławiu.