Żuraw: Na więcej niż jeden punkt chyba nie zasłużyliśmy

Dariusz Żuraw

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Lech Poznań uratował jeden punkt, po golu w końcówce Mohammada Awaada z Cracovią (1:1). – Na więcej niż jeden punkt chyba nie zasłużyliśmy – stwierdził Dariusz Żuraw.

Zawodnicy “Kolejorza” nie sprostali w meczu z “Pasami” i odczuwają trudy pogodzenia z europejskimi pucharami.  – To był trudny mecz, tak jak się tego spodziewaliśmy. Tak pewnie będą wyglądać te spotkania po pucharach. Cracovia cofnęła się, szukała swoich szans z kontrataku. Błąd w naszym kryciu spowodować stratę bramki. To była woda na młyn dla przeciwnika. Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało nam albo precyzji, albo na wysokości zadania stawał bramkarz rywala – ocenił opiekun Lecha.

– W drugiej części gry zrobiliśmy tyle zmian w ofensywie, ile to praktycznie było możliwe i fajnie, że jedna z tych sytuacji została wykorzystana. Oczywiście nie jesteśmy szczęśliwi z tego remisu, ale patrząc na ten mecz, to na więcej niż jeden punkt chyba nie zasłużyliśmy – dodał.

– Spodziewaliśmy się, że ten mecz przybierze taką postać. Ta bramka znów stracona po naszym błędzie – aut na połowie boiska, zawodnik dochodzi do wrzutki i gol. Cracovia się zamknęła, próbowała grać z kontrataku, zaczęliśmy przeważać, co było widać. Udało się zdobyć bramkę, ale w końcówce. Jeden punkt jest lepszy niż żaden, ale liczyliśmy na pełną pulę – podsumował Jakub Moder.

źródło: lechpoznan.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *