
Znany z występów w Ekstraklasie Gruzin zakończył karierę
Były reprezentant Gruzji, Wladimer Dwaliszwili zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery. Gruzin wiele lat spędził na polskich boiskach. Występował w Polonii Warszawa, Legii Warszawa oraz Pogoni Szczecin.
34-latek podjął tę decyzję zaraz po wywalczeniu tytułu wicemistrza Gruzji z Dinamo Batumi. Zakończenie piłkarskiej kariery to nie koniec jego przygody z piłką. Będzie teraz pełnił rolę dyrektora sportowego wspomnianego klubu.
- Przede wszystkim chciałbym podziękować Lado za te dwa lata, które z nami spędził i ogólnie za wszystko. Jego wkład w te dwa wywalczone wicemistrzostwa jest ogromny. Zaproponowaliśmy mu objęcie funkcji dyrektora sportowego i on się na to zgodził. Teraz nastąpi w drużynie dużo zmian, o których na pewno będziemy mówić w przyszłości, ale mogę potwierdzić, że Lado będzie pracował jako dyrektor sportowy. Z kolei pan Aslan Baladze, który od trzech lat sprawował tę rolę obejmie teraz stanowisko dyrektora generalnego - powiedział Archil Beridze, prezes drużyny.
W Dinamo Batumi zanotował w sumie 24 występy, zdobył cztery bramki i dołożył do tego cztery ostatnie podania.
Wawrzyniak, Kosecki i Dwaliszwili po wygranej z Wisła w Krakowie. #Legia
?https://t.co/BiBvUKbEF8 pic.twitter.com/wctzsQv8aO
— Retro Legia (@Retro_Legia) June 17, 2020
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21