Znamy przyszłość Brendana Rodgersa. Władze kluby podjęły decyzję

Rodgers

Zdjęcie: twitter.com/LCFC


Brendan Rodgers może spać spokojnie. Jak informuje “The Telegraph”, władze Leicester City zapewniły trenera o pełnym poparciu, nawet mimo regresu formy i niesatysfakcjonujących wyników osiąganych przez zespół. 

Drużyna Leicester City ma za sobą bardzo nieudane miesiące. Zespół Brendana Rodgera zajmuje 11. miejsce w tabeli i traci aż 15 “oczek” do miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach.

W ostatniej kolejce Premier League “Lisy” musiały uznać wyższość Wolverhampton 1:2. Była to już 10. ligowa porażka w tym sezonie, po której wydawało się, że pozycja trenera Brendana Rodgersa jest mocno zagrożona.

Według dziennikarzy “The Telegraph”, dzisiaj w siedzibie klubu odbyło się nadzwyczajne spotkanie władz dotyczące przyszłości trenera. Ich zdaniem działacze Leicester City zapewnili Rodgersa o pełnym wsparciu, nawet mimo regresu formy zespołu. Ponadto klub planuje już letnie transfery.

Brendan Rodgers w Leicester City pracuje od 27 lutego 2019 roku. Anglik poprowadził zespół w 147 spotkaniach, z których 74 wygrał, 27 zremisował i 46 przegrał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.