Znamy arbitra meczu Bośnia – Polska

Reprezentacja Polski - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Thiago Cionek, Arkadiusz Milik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Turek Cuneyt Cakir poprowadzi poniedziałkowy mecz Ligi Narodów UEFA, w którym reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Bośnią i Hercegowina.

W czwartek, 3 września wystartowała druga edycja Ligi Narodów UEFA. Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra dzień później, w Amsterdamie z Holandią (04.09, 20:45). Po spotkaniu z „Pomarańczowymi”, kadra Jerzego Brzęczka poleci do Zenicy, gdzie w poniedziałek zagra z Bośnią i Hercegowina, w ramach 2. kolejki Ligi Narodów.

W piątkowe popołudnie, UEFA poinformowała, iż turecki sędzia Cuneyt Cakir poprowadzi poniedziałkowy mecz. Na liniach pomagać mu będą Bahattin Duran i Tarik Ongun, a sędzią technicznym będzie Huseyin Gocek.

Mecz zaplanowano na 7 września na godzinę 20:45 w Zenicy. Relacja z meczu ukaże się na naszym portalu bezpośrednio po ostatnim gwizdku sędziego. Transmisja spotkania dostępna na TVP1, TVP Sport, Polsat Sport oraz w płatnej aplikacji IPLA TV. Koszt jednorazowego dostępu wynosi 5 złotych.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *