fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

Znakomita sytuacja kadrowa w Koronie Kielce

W najbliższą sobotę, Korona Kielce na Suzuki Arenie podejmie Górnika Zabrze (g. 15:30). Piłkarze złocisto-krwistych praktycznie w komplecie przygotowują się do starcia ligowego.

Podczas środowych zajęć, Gino Lettieri do dyspozycji miał cały zespół oprócz Pawła Sokoła, który był na zgrupowaniu kadry U-20. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj cała drużyna miała analizę video ostatniego meczu ligowego oraz sparingowego ze Stalą Mielec. Trzeba też było zanalizować grę najbliższego przeciwnika, czyli Górnika Zabrze - czytamy na stronie kieleckiego zespołu.

Korona Kielce w trakcie przerwy reprezentacyjnej w towarzyskiej potyczce wysoko przegrała z pierwszoligową Stalą Mielec (0:4). Ponadto klub ze stolicy woj. świętokrzyskiego przygotował specjalną ofertę dla kibiców, którzy po raz pierwszy pojawią się na stadionie. Tacy fani mogą zakupić bilet za jedyną złotówkę.


Data publikacji: 21 listopada 2018, 20:43
Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.