Złe wieści dla Roberta Lewandowskiego i FC Barcelony. Sędzia Mateu Lahoz wraca na Camp Nou

Robert Lewandowski

La Liga

Znany z podejmowania kontrowersyjnych decyzji Mateu Lahoz, wróci na Camp Nou. Hiszpan został wyznaczony do prowadzenia derbowego spotkania w ramach 28. kolejki LaLiga. Czy w końcu nie skradnie on głównych nagłówków gazet?

Mateu Lahoz ostatni raz sędziował na Camp Nou w grudniu. Nie był to dla niego udany występ. Spotkanie wymknęło mu się z spod kontroli, a na boisku zaczął panować chaos, którego nie potrafił uspokoić. W zremisowanej 1:1 potyczce FC Barcelony z Espanoylem pokazał aż 17 kartek

W konsekwencji, Lahoz został odsunięty od pełnienia obowiązków sędziowskich na kilka meczów i ogłosił swój koniec kariery sędziowskiej po zakończeniu sezonu. Podczas Mistrzostw Świata wydarzenia boiskowe pomiędzy Argentiną, a Holandią także weszły na drugi plan. Natomiast na pierwszym pojawił się po raz kolejny Lahoz, za sprawą 18. pokazanych kartek!

Robert Lewandowski i FC Barcelona mogą mieć tylko nadzieję, że hiszpański arbiter nie skradnie kolejnego meczu swoim “popisom” boiskowym. “Duma Katalonii” podejmie na własnym boisku Gironę. Starcie odbędzie się w poniedziałek (10 kwietnia) o godzinie 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.