Złe wieści dla Barcelony

Victor Valdes nie dokończył we wtorek meczu towarzyskiego reprezentacji Hiszpanii z RPA (0:1). Bramkarz Barcelony doznał kontuzji łydki, która może wykluczyć go z gry nawet do końca roku.

Valdes pojawił się na boisku po przerwie. Nie zdołał jednak zagrać pełnych 45 minut ze względu na kontuzję. Murawę opuścił w 81. minucie.

Według pierwszych doniesień Valdes naderwał mięsień brzuchaty prawej łydki. Dzisiaj mają zostać przeprowadzone szczegółowe badania i dopiero po nich będzie wiadomo na sto procent, jak poważny jest uraz.

Bardzo prawdopodobne, że hiszpański bramkarz w tym roku już nie zagra. Byłaby to wielka strata dla Barcelony, której Valdes jest jednym z najlepszych zawodników w obecnym sezonie.

Miejsce 31-latka między słupkami mistrza Hiszpanii zajmie 38-letni Pinto, grający do tej pory tylko w meczach Pucharu Króla.

źródło: wp.pl