fot. twitter.com/LAGalaxy
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
URL has been copied successfully!

Zlatan Ibrahimović porozumiał się z Milanem!

Dziennikarz z Włoch Fabriozio Romano potwierdził, iż Zlatan Ibrahimović porozumiał się z Milanem w sprawie kontraktu. Szwed ma się związać półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

Po zakończeniu rozgrywek Major League Soccer Zlatan Ibrahimović postanowił nie przedłużać umowy z Los Angeles Galaxy. Jeszcze przed świętami doświadczony napastnik było kuszony przez Everton, który od niespełna tygodnia prowadzi Carlo Ancelotti. Kryzys. To słowo jest wymieniane przez wszystkie przypadki w kontekście Milanu. Teraz odmienić oblicze ma 38-letni napastnik. Kibiców "Rossonerich" mocno zawodzi Krzysztof Piątek, który w obecnych rozgrywkach Serie A trafił do siatki zaledwie cztery razy.

Zapewne więcej okazji będzie otrzymywać Szwed niż reprezentant Polski, dla którego runda wiosenna będzie ostatnim momentem, aby udowodnić, że 38 milionów euro nie został wyrzucone w błoto. Przypomnijmy, iż dla Zalatana Ibrahimovicia będzie to ju drugie podejście w Milanie. Poprzednio reprezentował barwy "czerwono-czarnych" w latach 2010-2012.


Data publikacji: 26 grudnia 2019, 18:36
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.