Zinedine Zidane mówi, że Odegaard zażądał zmiany barw

Eibar

Zdjęcie: foxsportsasia.com/

Zinedine Zidane, odniósł się krytycznie do decyzji Martina Odegaarda o opuszczeniu klubu i dołączeniu do Arsenalu na zasadzie wypożyczenia.

Norweg pozostanie w zespole “Kanonierów” do końca kampanii. Zidane natomiast ujawnił, że to sam piłkarz naciskał na zmianę barw. – Rozmawiałem z nim dwa lub trzy razy. Jest młody i głodny gry. Zażądał ode mnie pozwolenie na odejście z klubu. Powiedziałem mu, żeby został i walczył, ale tak się nie stało – przyznał Francuz.

– Mam nadzieję, że jest szczęśliwy w Londynie – dodał. Odegaard zadebiutował w Arsenalu w zremisowanym meczu na Old Trafford z Manchesterem United (0:0). 22-latek wcześniej był wypożyczany do Heerenveen, Vitesse i Real Sociedad.

Real Madryt leci jutro do Hueski, by odzyskać pozycję wicelidera kosztem Barcelony. “Los Blancos” sensacyjnie przegrali z Levante (1:2) i chcą zmazać plamę. Zinedine Zidane nie był obecny podczas meczu z Levante, ponieważ wcześniej uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, ale mimo to jest pod znaczną presją.

U Francuza widoczne było zdenerwowanie i wtórował dziennikarzom, by szanować jego pracę. – My walczymy w naszej pracy, a wy w swojej. Wściekam się, bo wiem, że jesteśmy doskonale przygotowani – stwierdził Zidane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *