Zieliński: Pokażę charakter w nadchodzącym sezonie

– Chcę pokazać cały swój potencjał i mogę wszystkich zapewnić, że dam z siebie 100% – powiedział Piotr Zieliński w radiu “Kiss Kiss”.

– Mam świetne i uczciwe relacje z Carlo Ancelottim, który jest dla nas znakomitym nauczycielem. Mamy silny skład, a teraz pojawili się zawodnicy, którzy reprezentują najwyższy poziom – przyznał pomocnik SSC Napoli. – Moim marzeniem jest zdobycie Scudetto (mistrzostwo Serie A przyp.red.). To byłoby wyjątkowe dla samych zawodników, jak i fanów z całego Neapolu, którzy zasługują na tę satysfakcję. Myślę, że nadchodząca kampania zapowiada się fascynująco ze względu na Antonio Conte w Interze Mediolan – dodaje.

Często Piotr Zieliński przechodzi obok meczów w reprezentacji Polski i nie może udowodnić ogromnego potencjału, jaki w nim tkwi. – Nie irytuje mnie, że niektórzy mówią, że brakuje mi charakteru. Mogę obiecać, że pokaże go w nadchodzącym roku. Na boisku czasami muszę być jeszcze bardziej zdeterminowany – odpowiedział Zieliński. W mediach pojawią się wieści, iż Piotr Zieliński przedłuży umowę z Napoli, w której znajdzie się podwyżka oraz usunięta zostanie klauzula odstępnego. – Mam jeszcze dwa lata kontraktu i negocjujemy przedłużenie. Wszystko idzie pozytywnym kierunku. Czuję się dobrze w Neapolu – tłumaczy.

Były zawodnik Zagłębia Lubin został również zapytany o Arkadiusza Milika. – Uważam, że to może być jego sezon, chociaż już w minionym zdobył wiele bramek. Jest w dobrej formie i ma wyjątkową lewą nogę – komplementuje kolegę. SSC Napoli zakończyło ligę na drugiej pozycji tuż za Juventusem Turyn. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *