Zidane odchodzi z Realu Madryt

india.com

Jak informuje Fabrizio Romano Zinedine Zidane zdecydował się zakończyć swoją współpracę z Realem Madryt.

W ostatnim czasie pojawiało się wiele spekulacji dotyczących możliwej przyszłości francuskiego trenera. Jednak włoski dziennikarz – Fabrizio Romano – na swoich mediach społecznościowych potwierdził, że Zinedine Zidane podjął decyzję o rozwiązaniu swojej umowy z Realem Madryt ze skutkiem natychmiastowym.

W tym momencie zakończenie współpracy 48-latka z ekipą “Królewskich” nikogo nie dziwi. “Los Blancos” pod przewodnictwem Francuza osiągnęli bardzo dużo. Warto wspomnieć, chociażby trzy zwycięstwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów czy dwa triumfy w LaLiga. Jednak ostatni sezon nie należał do tych, które zapiszą się w historii klubu z Półwyspu Iberyjskiego. Nic zatem dziwnego, że pierwsze doniesienia o możliwej rezygnacji Zidane’a pojawiły się już kilka dni po ostatniej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy.

Mimo tego, że legendarny piłkarz, a teraz trener odchodzi ze stolicy Hiszpanii, nie oznacza, że już nigdy tam nie wróci. Należy tutaj przypomnieć, że podobna sytuacja miała już miejsce. Francuz pożegnał się z madryckim zespołem w maju 2018 roku, tylko po to, by powrócić na Santiago Bernabeu w marcu 2019 roku. Jednak na razie nic nie zapowiada tego, jakoby historia miałaby się powtórzyć.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *