Zidane: Bale zawsze będzie ważny dla Realu

metrouk2.files.wordpress com

metrouk2.files.wordpress.com

Kiedy wszyscy spekulują czy i gdzie odejdzie Gareth Bale, manager Królewskich mówi dość jasno, że Bale zawsze będzie ważny dla jego zespołu.

28 – letni Walijczyk w 5 ostatnich kolejkach La Liga zagrał 315 minut a w Lidze Mistrzów ogółem 190 minut. To efekt dwóch czynników – kontuzji i słabszej dyspozycji. I kiedy wszyscy zaczęli spekulować, że przez właśnie kontuzje i słabszą dyspozycje Real sprzeda swoją gwiazdę głos zabrał francuski szkoleniowiec Realu. Stwierdził, że Gareth Bale zawsze będzie ważnym ogniwem w jego zespole i nie myśli o sprzedaniu zawodnika. W obecnym sezonie reprezentant Walii pojawił się na boisku 24 razy trafiając do bramki 10 razy i asystując kolegom 7 razy.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

„Zawodnik zawsze może być stratny ale ja nie myślę o jednostkach ale o całej drużynie. Czasem bywa tak, że niektórzy zawodnicy nie są tobą zainteresowani ale są tacy, którzy trenują każdego dnia i takimi się interesuje. Widzę Bale`a jak oni wszyscy i liczę na wszystkich” – powiedział francuski szkoleniowiec Królewskich.

źródło: www.bbc.com i www.transfermarkt.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.