Zbigniew Boniek złożył życzenia świąteczno-noworoczne

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W środę prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek złożył wszystkim kibicom życzenia świąteczno-noworoczne. 

Już za kilkanaście godzin usiądziemy przy stole wigilijnym, a następnie rozpoczniemy Święta Bożego Narodzenia. Następnie przyjdzie czas na sylwester i wejdziemy w 2021 roku, który piłkarsko zapowiada się bardzo interesująco.

Prezes PZPN-u, Zbigniew Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył wszystkim kibicom życzenia świąteczno-noworoczne. – Kończy się 2020 rok. Rok, w którym wszyscy się męczyliśmy. Jutro Boże Narodzenie, za kilka dni Sylwester i wchodzimy w nowy, 2021 rok. Życzę wszystkim wiele miłości, spokoju, zdrowia, żeby każdy osiągnął wiele satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. Przede wszystkim życzę Polakom, którzy są kibicami naszej piłki, żebyśmy mieli jak najwięcej satysfakcji w tym nowym roku – oznajmił 64-latek.

Falę pozytywnych komentarzy wywołał ubiór Zbigniewa Bońka. Były piłkarz Juventusu Turyn, czy AS Romy miał na sobie sweter w świąteczny wzór z napisałem “Łączy Nas Piłka”.  “Piękny sweter!”, “Fajny sweterek”, “Wdzianko super” – możemy przeczytać pod postem Zbigniewa Bońka, umieszczonym na Twitterze.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.