Oficjalnie: Bartosz Białkowski podjął decyzję ws. przyszłości

Bartosz Białkowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Bartosz Białkowski podpisał nowy kontrakt z Millwall. Polak na The New Den będzie występował co najmniej do końca czerwca 2022 roku. 

Bartosz Białkowski barwy Millwall reprezentuje od lata 2019 roku. 33-letni bramkarz jest pewnym punktem londyńskiego zespołu. W poprzednim sezonie zachował 16 czystych kont, dzięki czemu wraz z Davidem Rayą zdobył nagrodę Złotej Rękawicy. W trwającej kampanii ligowej także prezentuje doskonałą formę. Polak wystąpił w 20 spotkaniach, w których wpuścił 18 bramek. W ośmiu meczach zachował czyste konto.

W środę Bartosz Białkowski przedłużył kontrakt, który miał ważność do końca czerwca 2021 roku. Polak parafował nową umowę z klubem obowiązującą do końca sezonu 2021/2022.

Jednokrotny reprezentant Polski w przeszłości strzegł bramki takich klubów jak Ipswich Town, Notts Country, czy Southampton.

Millwall po dwudziestu rozegranych spotkaniach Championship zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 25. punktów na koncie. Londyńczycy następny ligowy mecz rozegrają 2 stycznia 2021 roku. Ich oponentem będzie Coventry City.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.