Zbigniew Boniek o Miliku: Jego wyjazd na Euro będzie stał pod znakiem zapytania

sscnapoli.it

Arkadiusz Milik został wykreślony z rozgrywek Serie A, a także nie będzie brany pod uwagę w Lidze Europy. SSC Napoli rozpoczęło osobistą walkę z naszym napastnikiem.

Napastnik nie dopuszczał myśli o pozostaniu w Neapolu, a negocjacje z przyszłymi pracodawcami upadały. Juventus Turyn, AS Roma i Tottenham Hotspur – te kluby najczęściej wymieniano w jego kontekście. Nikt nie był skłonny wydać ogromnej sumy za Arkadiusza Milika, zaś Aurelio De Laurentiis stał na stanowisku, że nie będzie dla nikogo zniżek i Polak spędzi sezon na trybunach. Do wydarzeń odniósł się prezes PZPN w programie “Cafe Futbol”.

– Spokojnie, myślę że jest na tyle interesujący że znajdzie się jakieś rozwiązanie, żeby od stycznia mógł normalnie grać w piłkę. Jeśli tak się nie stanie – jego wyjazd na Euro będzie stał pod znakiem zapytania – uważa Boniek. Same treningi w SSC Napoli nie przygotują piłkarza do mistrzowskiego turnieju. Zimą agencja menedżerska reprezentanta Polski musi znaleźć wyjścia z tej trudnej sytuacji.

W meczu z Finlandią (5:1) w Gdańsku pokazał, iż może być nadal wartością dodaną, a reprezentacji po prostu nie stać z jego rezygnacji. – Lewy może wtedy grać swoje, a Arek jest do rozegrania, wymiany piłki, ale też do zapolowania na nią. W meczu z Finlandią widzieliśmy jaką wartością jest jego gra głową – kończy.

źródło: polsatsport.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *