Zbigniew Boniek: Jeśli chodzi o alkohol w PZPN, to ludzie inteligentni mogą wszystko

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Zbigniew Boniek systematycznie pojawia się w roli gościa na kanale Prawda Futbolu u Romana Kołtonia. Panowie rozmawiają głównie na tematy związane z futbolem. Tym razem były zawodnik między innymi Juventusu postanowił skomentować pozwanie Piotra Żelaznego przez PZPN.

Kilkanaście dni temu Piotr Żelazny ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że PZPN wszczął przeciwko niemu postępowanie prawne w związku z jego wpisem na Twitterze. W owym poście dziennikarz relacjonował o działaczach związanych z piłkarskim środowiskiem, którzy mieli być nietrzeźwi podczas podróży samolotem reprezentacji narodowej.

Do całej sprawy odniósł się teraz Zbigniew Boniek:

– Doszliśmy do takiego momentu, że każdy dziennikarz może w tej chwili powiedzieć o PZPN co chce i jak chce. To jest niebezpieczne, bo nikt nigdy nie powie, że związek ma rację. Oczywiście, Polski Związek Piłki Nożnej powinien się sam bronić. Mi ten wpis Piotra Żelaznego umknął w ogóle uwadze. Gdyby nie działania federacji, to nikt by się tym nie zainteresował – powiedział w rozmowie z Romanem Kołtoniem cytowany przez portal goal.pl.

Jeśli chodzi o alkohol w PZPN, to ludzie inteligentni mogą wszystko. Dzisiaj PZPN jest słaby pod względem wizerunkowym. Zranionego lwa potrafią dobić nawet hieny. Cezary Kulesza powinien sobie zrobić reset, zastanowić jak się komunikować ze światem. Czasami się zastanawiam, kto tam jest za to odpowiedzialnybo jest z tym problem – podkreślił były trener reprezentacji Polski.

Źródło: goal.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.