Zawodnik wraca do Lecha Poznań. Dostanie szansę od Frederiksena

Lech Poznań, oprawa

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Lech Poznań podjął decyzję w sprawie Filipa Wilaka.

Lech Poznań oficjalnie potwierdził, że Filip Wilak, po okresie wypożyczenia, ponownie dołączy do kadry pierwszego zespołu. Przygotowania do nadchodzącego sezonu rozpocznie pod okiem nowego trenera, Nielsa Frederiksena.

Powrót do domu

Filip Wilak, wychowanek Lecha Poznań, po spędzeniu ostatnich miesięcy na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów, wraca na Bułgarską. W Chorzowie Wilak wystąpił w ośmiu meczach, notując jedną asystę. Jego występy nie zawsze były kluczowe dla drużyny, co skłoniło go do powrotu do macierzystego klubu, gdzie czeka go nowe wyzwanie.

Pod okiem Nielsa Frederiksena, znanego z umiejętności rozwijania młodych talentów, Wilak będzie miał szansę na udowodnienie swojej wartości w nadchodzącym sezonie.

Lech Poznań, który w poprzednim sezonie zakończył rywalizację na piątym miejscu, oczekuje znaczącej poprawy w nadchodzącym sezonie. Przyjście Frederiksena na stanowisko głównego trenera ma być kluczowym elementem w dążeniu do lepszych wyników. Wilak, z umową ważną do końca czerwca 2026 roku, znajduje się w grupie piłkarzy, od których oczekuje się znaczącego wkładu.

Niels Frederiksen już 20 czerwca rozpocznie z zespołem intensywne przygotowania do nowego sezonu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.