Zaskakujący powrót Rooney’a? Menedżer nie widzi przeszkód

goalzz.com

Słabsza forma Wayne’a Rooney’a w ostatnim czasie otworzyła lawinę plotek łączących go z różnymi klubami. Były już Milan, Inter, czy liga MLS. Teraz przed Anglikiem otworzyła się furtka na powrót do byłego klubu – Evertonu.  

Rooney został zawodnikiem Manchesteru United w 2004 roku i od tamtej pory rozegrał dla klubu z Old Trafford ponad 500 spotkań, stając się jedną z klubowych legend. W ostatnim czasie jednak “Wazza” ma problemy z regularną grą w klubie i jeśli sytuacja się nie poprawi będzie gotowy opuścić “Czerwone Diabły”. Kolejną z opcji, która pojawiła się dla 31-latka jest powrót do swojego macierzystego klubu – Evertonu. O taką możliwość został zapytany Ronald Koeman, obecny menedżer “The Toffees”.

Trzeba przyznać, że Rooney to wspaniały piłkarz. Nie wiem jednak, jak tak naprawdę wygląda jego sytuacja w United. Jeśli pojawiłaby się opcja, że mógłby tutaj wrócić, byłbym niezwykle zadowolony – przyznał Holender.

Rooney nie gra? W życiu każdego piłkarza są gorsze momenty, w których krytyka jest większa. Taka jest piłka, a on jest na tyle doświadczonym piłkarzem, że o tym doskonale wie. Najlepsze, co można wtedy zrobić to zachować spokój – doradzał 53-letni menedżer.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *