Zaskakujący powrót Rooney’a? Menedżer nie widzi przeszkód

goalzz.com

Słabsza forma Wayne’a Rooney’a w ostatnim czasie otworzyła lawinę plotek łączących go z różnymi klubami. Były już Milan, Inter, czy liga MLS. Teraz przed Anglikiem otworzyła się furtka na powrót do byłego klubu – Evertonu.  

Rooney został zawodnikiem Manchesteru United w 2004 roku i od tamtej pory rozegrał dla klubu z Old Trafford ponad 500 spotkań, stając się jedną z klubowych legend. W ostatnim czasie jednak “Wazza” ma problemy z regularną grą w klubie i jeśli sytuacja się nie poprawi będzie gotowy opuścić “Czerwone Diabły”. Kolejną z opcji, która pojawiła się dla 31-latka jest powrót do swojego macierzystego klubu – Evertonu. O taką możliwość został zapytany Ronald Koeman, obecny menedżer “The Toffees”.

Trzeba przyznać, że Rooney to wspaniały piłkarz. Nie wiem jednak, jak tak naprawdę wygląda jego sytuacja w United. Jeśli pojawiłaby się opcja, że mógłby tutaj wrócić, byłbym niezwykle zadowolony – przyznał Holender.

Rooney nie gra? W życiu każdego piłkarza są gorsze momenty, w których krytyka jest większa. Taka jest piłka, a on jest na tyle doświadczonym piłkarzem, że o tym doskonale wie. Najlepsze, co można wtedy zrobić to zachować spokój – doradzał 53-letni menedżer.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *