Zamieszanie w Premier League! Co z meczem Tottenhamu i Aston Villi?

Premier League

Zdjęcie: PremierLeague.com

W środę przeciwnikami Tottenhamu w Premier League ma być drużyna Aston Villi.

Niestety w wyniku uzyskania pozytywnych testów na obecność koronawirusa przez piłkarzy pierwszej drużyny spotkanie może się nie odbyć. Podobno Premier League rozważa zmianę harmonogramu przez, co piłkarze Fulham mieliby zmierzyć się z Kogutami. Piłkarze Jose Mourinho wciąż czekają w Londynie na informacje dotyczącą najbliższego spotkania w rozgrywkach krajowych.

Mimo problemów kadrowych Aston Villa zmierzyła się z Liverpoolem wystawiając drużynę złożoną z juniorów. Mało prawdopodobne jest to, aby wspomniana sytuacja powtórzyła się w Premier League. Dziś pojawi się oficjalny komunikat wydany przez PL odnośnie środowego przeciwnika Tottenhamu.

Według “The Athletic” trwają rozmowy mające na celu rozegranie spotkania z udziałem Spurs oraz Fulham, co było by zaskakującą wiadomością dla piłkarzy Scotta Parkera. W piątek Fulham u siebie podejmuje Chelsea, więc w ciągu dwóch dni mieliby rozegrać dwa mecze? Takie posunięcie wydaje się bezsensowne. Niemniej jednak musimy poczekać na oficjalny komunikat Premier League.

Po zwycięstwie w FA Cup, Jose Mourinho wypowiedział się na temat środowej konfrontacji:

– Nikt mi nie powiedział, że nie zmierzymy się z Aston Villą, więc w poniedziałek rozpoczniemy przygotowania do tego meczu. Uważam, że niemożliwa jest sytuacja, kiedy klub ma przełożone trzy spotkania, zwłaszcza gdy gra w Europie. Decyzja należy do Premier League, ale jeśli nie zagramy z Aston Villą to będziemy mieli trzy zaległe spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *