Eduardo Camavinga bliski transferu do giganta

Eduardo Camavinga

Zdjęcie: https://news.yahoo.com/

Od dłuższego czasu Eduardo Camavinga wiązany jest z przeprowadzką do “większych” klubów niż Rennes.

18-letni pomocnik trzykrotnie wystąpił w seniorskiej drużynie międzynarodowej. Dobrymi występami w Ligue 1 przykuł zainteresowanie ze strony kilku europejskich gigantów, przez co wiele wskazuje na to, że Camavinga zmieni otoczenie. Media w Hiszpanii sugerują, że Real Madryt zamierza zaoferować kwotę w wysokości 44 milionów funtów za wspomnianego piłkarza. Przez skautów Realu, Eduardo postrzegany jest jako wielki talent.

Piłkarz Rennes w rozmowie dla Canal stwierdził, że robi się mu miło, kiedy słyszy o zainteresowaniu ze strony większych klubów:

– Oczywiście, że jest mi miło, gdyż interesują się mną duże kluby. Aktualnie jestem w Stade Rennais. Poczekam do zakończenia rozgrywek, po czym spotkamy się przy stole i rozważymy zalety oraz wady.

Jonathan Barnett, czyli agent Camavingi, który również reprezentuje Garetha Bale’a potwierdził, że w plotkach dotyczących transferu jego klienta do Madrytu są w pełni uzasadnione.

– Jesteśmy w doskonałych relacjach z Rennes. Ściśle współpracujemy z rodziną Eduardo Camavingi. Najważniejsze jest to, aby nie zawracał sobie nimi głowy. Real Madryt? Jesteśmy z nimi w dobrych stosunkach.

Oprócz Realu Madryt zainteresowanie młodym piłkarzem wyrazili także: Liverpool, Arsenal, Paris Saint-Germain oraz Bayern Monachium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *