Zamieszanie transferowe wokół Grosickiego! Polak zmieni klub?

Grosicki

Kamil Grosicki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wiele wskazuje na to, że Kamil Grosicki na zasadzie rocznego wypożyczenia zasili szeregi Nottingham Forest, o czym poinformował Mateusz Borek.

Zamieszanie wokół Kamila Grosickiego podczas ostatniego dnia okienka transferowe staje się już tradycją. Reprezentant Polski ma iluzoryczne szanse na grę w pierwszym składzie West Bromwich Albion. 32-latek chcąc utrzymać miejsce w wyjściowym składzie drużyny narodowej na przyszłoroczny turniej finałowy Mistrzostw Europy, zdecydował się na roczne wypożyczenie do Nottingham Forest, występującego w Championship. Umowa zawarta między klubami umożliwia Nottingham pozyskanie Grosickiego i zaoferowanie mu dwuletniej umowy, w sytuacji awansu zespołu do Premier League.

Jak donosi Mateusz Borek, dziennikarz Kanału Sportowego, Kamil Grosicki podpisał kontrakt z pierwszoligowcem o godzinie 17:59, czyli minutę przed zamknięciem okienka transferowego na Wyspach. System rejestracji nie przesyła jednak do WBA potwierdzenia podpisania umowy przez Polaka, co automatycznie czyni transfer za niesfinalizowany. Zdaniem 46-latka, Grosicki jest w drodze do Nottingham. Sytuacja jest rozwojowa. Wiele wskazuje na to, że w ciągu kilkunastu minut klub wyda oficjalne oświadczanie, potwierdzające transfer skrzydłowego.

Typowe Kamil Grosicki story. 60 sekund przed zamknięciem okna, dokładnie o 17:59 podpisuje kontrakt NFFC. System rejestracji nie przysyła potwierdzenia. NF twierdzi, że transfer jest zrealizowany. Kamil w drodze do Nottingham. Wypożyczenie do końca sezonu. Na wypadek awansu 2 lata umowy – opisuje Mateusz Borek na Twitterze.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.