Zalewski: Polska jest moim wyborem. To dla mnie ogromna duma

Nicola Zalewski zdecydował. W wywiadzie dla portalu “Grand Hotel Calciomercato” młody piłkarz AS Roma wyznał, że chce grać w seniorskiej reprezentacji Polski.

Zalewski urodził się we Włoszech i ma również tamtejsze obywatelstwo. 19-latek w ostatnich tygodniach znalazł się na afiszu, po tym jak zadebiutował w Romie. Głośno mówiło się o jego przyszłości w kontekście reprezentowania barw narodowych, bowiem wielce utalentowany ofensywny pomocnik mógł wybrać grę dla Italii. Tak się jednak nie stało, a sam Zalewski jasno dał do zrozumienia, który wybór jest jego priorytetem.

– Polska jest dla mnie pierwszym wyborem. Wierzyli we mnie od dziecka. To właśnie z Polski dostałem pierwszy telefon, dopiero później swoje zainteresowanie okazali Włosi. Reprezentowanie kraju to ogromna duma, chcę w ten sposób podziękować rodzicom za wszystko, co dla mnie zrobili – powiedział na łamach wspomnianego portalu.

Nicola ma na swoim koncie wiele występów w młodzieżowych kadrach Polski, jednak póki nie zadebiutował w seniorskiej reprezentacji, wciąż mógł optować za grą dla “Squadra Azzurra”.

Źródło: Grand Hotel Calciomercato

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *