Wypłynęły fragmenty rozmowy Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim

bild.de

Portal “Business insider” ujawnił nagrania, w których Cezary Kucharski szantażuje Roberta Lewandowskiego. Menedżer piłkarski oczekiwał od napastnika 20 milionów euro.

W środę Prokuratura Regionalna w Warszawie postawiła zarzuty Cezaremu Kucharskiemu, któremu grożą nawet trzy lata pozbawienia wolności. Znany agent oczekiwał ogromnej sumy pieniędzy od Lewego za milczenie w sprawie nieprawidłowościach podatkowych, jakich jakoby miał się dopuszczać zawodnik Bayernu Monachium.

Wobec Kucharskiego zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 4,6 mln złotych i zakaz wyjazdu za granicę. Serwis “Business insider”dotarł do dwuminutowego fragmentu, który jest potwierdzeniem zarzutów, jakie usłyszał Kucharski.

Lewandowski: O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie?

Kucharski: To jest 20 milionów euro. Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie?

Lewandowski: Osoba, która nie ma pojęcia o biznesie. O tym, co się dzieje. Z twojej historii usłyszał. To powiedział ci taką kwotę. Nie używaj tego argumentu, Czarek. Proszę cię

Kucharski: No to ja ci tylko mówię, skąd. Bo ja nie wiem, ile to jest. Maik powiedział 10 milionów euro, tak?

Lewandowski: Dobrze, Maik. Następny argument. No to ja ci powiem, że kelner ci powiedział zero euro. To jest to samo. Czarek, przestań!

Kucharski: Za to że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi

Wczoraj adwokaci Roberta Lewandowskiego wystosowali pismo, które opublikowano w “Przeglądzie Sportowym”.  – W związku z medialnymi doniesieniami o zatrzymaniu Pana Cezarego Kucharskiego, wyjaśniamy, że obecnie czynności z Panem Kucharskim zakończyły się i przebywa on w domu” – czytamy w oświadczeniu przekazanym mediom, w którym przedstawiciele agenta piszą również o obszernych wyjaśnieniach złożonych przez ich klienta w prokuraturze, a także odnoszą się do środków zapobiegawczych zastosowanych wobec Kucharskiego – podpisali Oskar Sitek, Krzysztof Ways i Łukasz Gładki.

źródło: businessinsider.com.pl


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.